Начало / Последни новини / Юношите на Милко Гаврилов громят в Габрово

Юношите на Милко Гаврилов громят в Габрово

Юношите старша възраст на плевенския ОФК Спартак победиха в Габрово местния Чардафон с 5:2. Двубоят е от отложения 10-и кръг на зоналната А група. Селекцията на Милко Гаврилов доминираше тотално, особено през второто полувреме и пропусна да вкара още няколко пъти. Мачът започна лошо за гостите. До 20-ата минута те изоставаха с 0:2. В 33-ата минута Владимир Кирилов изпълни прецизно фаул за 2:1. След почивката на терена имаше само един отбор – Спартак. Много бързо футболистите му обърнаха резултата. Първо Александър Александров изравни с шут от границата на наказателното поле. Малко след това Чавдар Захариев оползотвори подаване от фланга – 2:3. В 65-ата минута Александров завърши с попадение пробив през центъра. Десетина минути преди края Захариев се разписа за втори път.