Начало / Последни новини / Юношите на ВК Спартак 1996 с първа домакинска загуба за годината

Юношите на ВК Спартак 1996 с първа домакинска загуба за годината

Юношите старша възраст на плевенския Спартак 1996 претърпяха първо домакинско поражение за тази година. Победи ги Град /Белоградчик/ в мач от деветия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Това е втората загуба за плевенчани от този съперник със същия резултат от началото на сезона. Плевенчани започнаха плахо и в първия гейм взеха едва 15 точки. Малко по-уверено играха във втората част, но реализираха недостатъчните 21 т. Третият гейм бе изключително оспорван. Липсата на опит и увереност у спартаковци не им позволиха да се поздравят с успех – 23:25.

Една победа, седем загуби и две точки е равносметката на Спартак 1996 от началото на сезона.

Снимка: medianews.bg