Начало / Последни новини / Юношите на ВК Спартак 1996 с поредна загуба

Юношите на ВК Спартак 1996 с поредна загуба

Юношите старша възраст на плевенския Спартак 1996 претърпяха 0:3 у дома срещу едноименния тим на град Монтана. Двубоят е от 11-ия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Това е второто поражение с такъв резултат за селекцията на Мариана Костова от същия съперник от началото на сезона. И сега монтанци доминираха без проблеми. Спартаковци започнаха плахо и в първия гейм взеха едва 15 точки. Не успяха да преодолеят неувереността си и във втората част, която завършиха с точка повече от първата. В третия гейм заиграха разкрепостено, но оспорвана битка не стана. Съперникът го спечели с 25:18. Една победа, девет загуби и две точки е равносметката на Спартак 1996 от началото на сезона.