Начало / Последни новини / Юношите на ВК Спартак 1996 с очаквано поражение от лидера

Юношите на ВК Спартак 1996 с очаквано поражение от лидера

Юношите старша възраст на плевенския Спартак 1996 претърпяха 0:3 като гост на Изгрев /Ябланица/. Двубоят е от десетия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Очакван резултат, тъй като домакините са лидер с пълен актив – 9 победи от 9 мача, а плевенчани са последни в класирането. Спартаковци започнаха плахо и в първия гейм взеха едва 14 точки. Не успяха да преодолеят неувереността си и във втората част, която завършиха с точка повече от първата. Едва в третия гейм заиграха разкрепостено и се получи оспорвана битка. Съперникът го спечели с 25:22. Една победа, осем загуби и две точки е равносметката на Спартак 1996 от началото на сезона.