Начало / Последни новини / Юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/ с категоричен успех в Павликени

Юношите на ВК Локомотив /Червен бряг/ с категоричен успех в Павликени

След две поредни загуби Локомотив /Червен бряг/ се върна на победния път с 3:0 в Павликени срещу едноименния тим. Двубоят бе от 11-ия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. Категоричният успех затвърди състава на четвъртото място в класирането. В Павликени, локомотивци спечелиха най-лесно от началото на тази година. Мачът започна добре за тях като в първия гейм позволиха на съперника да реализират 19 точки. Това като, че ли беше и най-голямата съпротива на домакините в срещата. В следващата част червенобрежкия състав спечели с 25:18. В третата допуснаха противника да реализира 17 точки. Това бе шестата победа за Локомотив в надпреварата. Другите два мача също завършиха според предварителните очаквания – Ботев би във Враца с 3:0 опашкаря Град /Белоградчик/ и остана трети. Изгрев /Ябланица/ се изравни по точки с лидера Монтана /почиваше в този кръг/ след 3:1 над гостуващия му Тетевен.