Начало / Последни новини / Юношите на ВК Локомотив с категоричен успех във Враца

Юношите на ВК Локомотив с категоричен успех във Враца

Юношите старша възраст на Локомотив /Червен бряг/ победиха във Враца местния Ботев с 3:0. Двубоят е от седмия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Това е втори успех за червенобрежкия състав над този съперник от началото на сезона. Именно с 3:0, локомотивци стартираха шампионата.

И сега те доминираха в срещата. Взеха първия гейм с 25:17. По идентичен начин се разви и втората част, която завърши при същия резултат. В заключителния трети гейм позволиха на домакините да запишат с 2 точки повече – 25:19. Успехът затвърди Локомотив на четвъртото място.