Начало / Последни новини / Юношите на ВК Локомотив паднаха от лидера

Юношите на ВК Локомотив паднаха от лидера

Юношите старша възраст на Локомотив /Червен бряг/ загубиха в Тетевен от едноименният тим с 0:3. Двубоят е от петия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Резултатът е логичен защото домакините са лидер в класирането с пълен актив от 15 точки и без загубен гейм в изиграните си пет срещи. Червенобрежкият тим започна битката плахо и в първата му част реализира едва 11 точки. В следващата се поотърси от напрежението, но достигна само 17 точки. Локомотивци бяха почти равностойни в третия гейм, но не успяха да стигнат до обрат – 20:25. Загубата свали волейболистите от Червен бряг на четвърто място в класирането.