Начало / Последни новини / Юношите на ВК Локомотив загубиха оспорвана битка в Белоградчик

Юношите на ВК Локомотив загубиха оспорвана битка в Белоградчик

Юношите старша възраст на Локомотив /Червен бряг/ паднаха в Белоградчик от местния Град с 2:3. Двубоят е от деветия кръг на квалификационна група Е на държавното първенство по волейбол. Стана изключително оспорван мач с убийствен финал. Локомотивци започнаха добре и в края на първия гейм ликуваха – 25:19. Същински трилър се разигра през втората част. Червенобрежките волейболисти обаче не издържаха накрая и пропуснаха да дръпнат с 2:0. Изравняването на геймовете даде увереност на домакините и те по същия начин взеха и третата част – 25:20. Негативният развой явно мобилизира локомотивци, които допуснаха противника да запише само 16 точки в четвъртата част. Заключителният пети гейм обаче бе точно копие на втория и третия, а домакините измъкнаха победата с 15:12, която им осигури крайния успех в мача.