Начало / Последни новини / Юношите на Ботьо Ботев с хикс в Габрово

Юношите на Ботьо Ботев с хикс в Габрово

Юношите младша възраст на ОФК Спартак завършиха 3:3 в Габрово срещу местния Янтра 1919. Двубоят бе от 17-ия кръг на зоналното футболно първенство. Елементарни грешки отнеха победата на плевенчани. Селекцията на Ботьо Ботев доминираше през цялото време. Особено през първото полувреме спартаковци прегазиха домакините. Ангел Арнаудов вкара два пъти. Той и съотборниците му пропиляха и още положения пред вратата на домакините. Вместо да си осигурят преждевременно крайния успех, плевенчани допуснаха две детински грешки и съперника ги наказа – 2:2. Все пак Живко Хинов реализира трето попадение за Спартак преди второто полувреме. В него съотборниците му отново контролираха всичко на терена. Нова грешка обаче доведе до окончателното 3:3.