Начало / Последни новини / Юношите на Ботьо Ботев с очаквана победа

Юношите на Ботьо Ботев с очаквана победа

Юношите младша възраст на плевенския ОФК Спартак биха с 5:1 в Павликени едноименния тим. Двубоят бе от 31-ия кръг на зоналното футболно първенство. Интригата в мача бе с колко ще спечелят избраниците на Ботьо Ботев. Те контролираха всичко през цялото време и пропуснаха да вкарат още. Тихомир Динев откри резултата четвърт час след началния съдийски сигнал. Скоро обаче домакините наказаха грешка на плевенската защита – 1:1. В 33-ата минута Любослав Вегенов бе точен от фаул и Спартак отново поведе. След почивката доминацията на плевенчани бе тотална. В 44-ата минута Ангел Арнаудов насочи технично топката в мрежата. Десетина минути по-късно Хари Хараламбиев едва не скъса мрежата за 4:1. После Цветан Цветанов преодоля няколко бранители и завърши с гол самостоятелен пробив.