Начало / Последни новини / Юношите на Ботьо Ботев вкараха само пет пъти в Белене

Юношите на Ботьо Ботев вкараха само пет пъти в Белене

Юношите младша възраст на плевенския ОФК Спартак разбиха в Белене местния Гигант с 5:2. Двубоят е от 33-ия кръг на зоналната футболна група. Селекцията на Ботьо Ботев пропусна поне десетина гола. При останалите ситуации реферите спряха опасни атаки на гостите със спорни засади. Противно на крайния резултат първи до попадение достигнаха домакините. Много бързо обаче Тихомир Динев реализира два пъти и обратът бе факт. При този резултата завърши първото полувреме. След почивката надмощието на спартаковци продължи. Динев оформи своя хеттрик. След това съотборниците му Цветан Цветанов и Петко Цонев вкараха по веднъж. Накрая беленчани се възползваха от разконцентрираната плевенска отбрана и изпратиха топката за втори път в отсрещната врата.