Начало / Последни новини / Ювентус с пореден провал

Ювентус с пореден провал

Ювентус /Малчика/ затвърди последното си място в Северозападната Трета аматьорска футболна лига след поредно поражение. В среща от 13-ия кръг с 2:0 го победи гостуващия му Първа атомна /Козлодуй/. Срещу посредствения крайдунавски тим домакините не успяха да противопоставят абсолютно нищо. Представянето им бе пореден провал от началото на първенството. Интригата изчезна още преди изтичането на първите 20 минути. В 8-ата съдията отсъди дузпа за нарушение срещу козлодуйския нападател Ростислав Данчев и капитана Николай Ганчев я вкара. След това Любомир Вълков пропусна да удвои аванса на гостите. В 17-ата минута обаче Радостин Нгуен завърши с гол самостоятелен пробив за крайното 2:0. Още при първата си атака след почивката Альоша Илиев пропусна да направи резултата категоричен. В последните 20 минути за гостите игра и президента им Станислав Стоянов.