Начало / Последни новини / Ювентус разгромен в Севлиево

Ювентус разгромен в Севлиево

Очаквана загуба понесе последния в класирането на Северозападната Трета аматьорска футболна лига – Ювентус /Малчика/. Нанесе му я лидера Севлиево с 5:0 в среща от 5-ия кръг на първенството. Гредите пък на три пъти помогнаха на гостите да не получат още голове. Три пъти им вкара Добрин Петров. Стори го за 13 минути. В 15-ата шутира, топката рикошира в съперник и спря в мрежата. След това на два пъти в 22-а и 28-ата пак той бе най-съобразителен в суматохите пред вратата на гостите. Малко преди почивката бранителите на Юве изпуснаха Георги Колев и той преодоля вратаря за 4:0. В средата на втората част пък Добрин Петров подаде на Павлин Иванов, който оползотвори паса му – 5:0. За цял мач футболистите от Малчика нито веднъж не застрашиха вратата на домакините.