Начало / Последни новини / Ювентус отнесе петица в Ерден

Ювентус отнесе петица в Ерден

Загуба – 2:5 претърпя Ювентус /Малчика/ при гостуването си в монтанското село Ерден на местния Кариана. Срещата бе от 24-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група.

Началото не предвещаваше подобно цифрово изражение. Очакваният домакински натиск донесе предимство на Кариана, материализирано от ветерана Ангел Русев в 18-ата минута. Десетина по-късно равновесието бе възстановено след попадение на Габриел Томов. То обаче трая само 180 секунди преди Николай Николов отново да изведе състава от Ерден напред. Веднага след почивката опитния Румен Рангелов покачи на 3:1. После само за три минути домакините нанесоха победоносния си удар с два гола на Евгени Игнатов. Крайното 5:2 оформи Габриел Томов в 70-ата минута.