Начало / Последни новини / Ювентус не успя и срещу Севлиево

Ювентус не успя и срещу Севлиево

Ювентус (Малчика) загуби от едноименния тим на град Севлиево с 1:3. Двубоят бе от 20-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Победата на гостите бе напълно закономерна с оглед на действията на терена през целия мач. Още в 24-ата секунда Альоша Илиев се възползва от грешка на Ивайло Дюлгеров и даде аванс на севлиеци. Половин час по-късно Велислав Денчев се измъкна сам срещу вратаря на домакините и покачи на 2:0. В средата на втората част Светлин Стоянов стреля от воле и върна интригата – 1:2. Десетина минути преди края Денчев засече с глава центрираната топка и оформи окончателното 3:1. Селекцията на Мартин Дойчев можеше да бие и с по-голям резултат. Най-фрапантните пропуски на два пъти направи Добрин Петров.