Начало / Последни новини / Ювентус и Партизан отпаднаха от турнира за купата АФЛ

Ювентус и Партизан отпаднаха от турнира за купата АФЛ

Без Ювентус /Малчика/ и Партизан /Червен бряг/ ще продължи битката за купата на Аматьорската футболна лига в Плевенска област. Двата отбора загубиха в първия кръг и приключиха участието си в надпреварата. Ювентус гостува в град Левски на едноименния тим. Срещата започна отлично за гостите, които набързо поведоха с 2:0. В края на първата част капитана на домакините Ивайло Иванов върна едно попадение и съперниците се оттеглиха на почивка при 1:2. След нея Венци Миленов, Петър Ванков и пак Иванов направи обрата пълен – 4:2. Завършилият през миналия сезон на престижното четвърто място в България в същия турнир – Партизан сега отпадна още на старта. С 5:0 в Кнежа го разгроми домакина Мизия. Цветослав Веселинов, Данаил Йозов, Владислав Симеонов и на два пъти Радосвет Чанов се разписаха за успеха. Идната сряда /21 септември/ Мизия е домакин на Вихър /Славяново/ в мач от втория кръг на турнира. Победителят от въпросния сблъсък ще играе срещу Левски /Левски/. Този мач ще определи кой ще представлява Плевенска област в следващия етап – Зоналния.

Снимка: bnr.bg