Начало / Последни новини / Ювентус изпусна поне точка във Видин

Ювентус изпусна поне точка във Видин

Ювентус (Малчика) отстъпи с 0:1 във Видин на местния Бдин. Двубоят е от шестия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Кристиян Коцов донесе трите точки на домакините с попадението си в 84-ата минута, след двойно подаване с Петър Димитров. Футболистите на Ювентус трябва да съжаляват, че не си тръгнаха поне с точка. Имаха достатъчно шансове и да спечелят мача. Още в началните му 5 минути два пъти удариха гредите. След това пропуснаха още положения пред вратата на съперника. Изобщо Юве беше по-добрия тим през първото полувреме. След почивката силите се поизравниха. Опитния видински нападател Димитров стреля от фаул в гредата. После стори още веднъж същото, но от игрова ситуация. След тази среща тима от Малчика остана на последното място в класирането.

Стартов състав на Ювентус – 12. Павел Драганов, 3. Иван Филипов, 10. Камен Станчев, 15. Любомир Йозов /капитан/, 14. Валентин Антонов, 29. Мариян Маринов, 28. Мирослав Михайлов, 27. Павел Пенков, 22. Преслав Кочев, 17. Росен Петков, 87. Николай Генов.