Начало / Последни новини / Ювентус измъкна точка с дузпа в края

Ювентус измъкна точка с дузпа в края

Ювентус и Локомотив (Мездра) завършиха 2:2 в плевенското село Малчика. Двубоят е от 11-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Стана здрав и оспорван мач. Половин час след началния съдийски сигнал домакините водеха в резултат с попадението на Преслав Кочев. Веднага след това Камен Станчев пропусна да удвои. При ответната атака Антонио Йорданов изравни. Напрегнатата битка продължи и след почивката. В 69-ата минута Красимир Георгиев даде аванс на гостите. Десетина минути по-късно Ювентус остана с 10 футболисти, заради червен картон на Любомир Йозов. В последните секунди на срещата съдията отсъди дузпа за Юве и Иван Филипов я реализира за окончателното 2:2.

Стартов състав на Ювентус – 1. Васил Тодоров, 19. Росен Петков, 10. Камен Станчев, 15. Любомир Йозов, 14. Валентин Антонов /капитан/, 24. Владимир Владимиров, 17. Преслав Кочев, 3. Иван Филипов, 28. Мирослав Михайлов, 23. Мирослав Ангелов, 29. Мариян Маринов.