Начало / Последни новини / Ювентус издържа в Павликени, но само едно полувреме

Ювентус издържа в Павликени, но само едно полувреме

Ювентус (Малчика) загуби в Павликени от едноименния тим с 2:4. Двубоят е от десетия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Първата част не предвещаваше подобен финал. Домакините владееха инициативата, създадоха положения, но в завършващата фаза успяха само веднъж. В 20-ата минута Стефан Гинчев откри резултата. Скоро обаче Костадин Малинов изравни. Футболистите от Малчика загуби мача само за четвърт час след почивката. В 56-ата минута Йордан Йорданов им вкара за 2:1. След 7 минути Гинчев се разписа за втори път. В 71-ата минута Николай Николаев реализира четвърто попадение за домакините. В даденото от съдията продължение Иван Филипов оформи окончателното 4:2.

Стартов състав на Ювентус – 1. Васил Тодоров, 22. Евгени Петров, 88. Костадин Малинов, 15. Любомир Йозов, 14. Валентин Антонов /капитан/, 24. Владимир Владимиров, 5. Павел Пенков, 3. Иван Филипов, 28. Мирослав Михайлов, 23. Мирослав Ангелов, 9. Сергей Стефанов.