Начало / Последни новини / Щафетата на СКЛА Феникс 2004 на крачка от медал

Щафетата на СКЛА Феникс 2004 на крачка от медал

Щафетата на 4 х 100 м за момчета на плевенския СКЛА Феникс 2004 се класира на четвърто място на националния шампионат по лека атлетика за състезатели под 16 г. в София. Плевенчани финишираха с резултат 49,48 секунди. Със стотни по-бързи бяха спринтьорите на Дунав /Русе/ и това им осигури бронзови медали. Титлата спечели щафетата на Супер спорт /Варна/, а Лудогорец /Разград/ е вицешампион.

Възпитаничките на АК Плевен 2014 не намериха място в призовата петица на скок дължина. Весела Димитрова се класира 6-а, а Теодора Спасова с две места по-назад.

Емил Веселов бе представителят на Спартак /Койнаре/ в беговите дисциплини. Той финишира 7-и на 1500 м и 8-и на 800 м.