Начало / Последни новини / Шест медала за СК „Борислав Доков” от Държавното в Сандански

Шест медала за СК „Борислав Доков” от Държавното в Сандански

Триатлонистите от СК „Борислав Доков” – Плевен спечелиха шест медала от Държавното първенство по акватлон и триатлон супер спринт, провело се на 25 май в Сандански, съобщиха от клуба.

При най-малките Валентин Илиев е втори. При юноши младша възраст Дейвид Найденов се класира на трето място. При девойки дебютира Микаела Милкова, която се класира на трето място на състезанието по акватлон. При мъжете Иво Илиев се класира на второ място на Държавно първенство по акватлон и на второ място на Държавно първенство по триатлон супер спринт. Генералното класиране Иво Илиев е трети.

Всички останали състезатели се представиха отлично и са със сериозни заявка за качване на стълбичката.