Начало / Последни новини / Четвърто място за атлетка на СКЛА Феникс 2004 в НШ по петобой

Четвърто място за атлетка на СКЛА Феникс 2004 в НШ по петобой

Ванеса Хаджийска завърши на четвърто място в националния шампионат по петобой /бягане 60 метра с препятствия, скок височина, тласкане гюле, скок дължина и 800 м гладко бягане/ за жени в столичната зала „Асикс Арена“. 2649 точки е актива на лекоатлетката от плевенския СКЛА Феникс 2004. Най-силното й представяне бе с гюлето. 9,83 метра я класираха на второ място с 518 точки. В двата скока завърши четвърта – 1,42 м на височина /534 т./ и 4,82 м на дължина /511 т./. На препятствията финишира пета – 10,46 секунди /629 т./. Най-слабият й старт беше бягането на 800 м, където завърши шеста – 2:50,63 минути /457 т./.

Общо десет състезателки участваха в битката. Шампионка стана Ива Александрова от СК Спортико с 3581 т. Тя спечели четири дисциплини. Вицешампионка е Виктория Йорданова от СК Костенец с 3126 т. Бронзовият медал е за Надка Начова от Тракия 96 /Пловдив/ с 2978 т.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...