Начало / Последни новини / Червенобрежкият „Партизан” загуби от гостуващия „Академик”
Снимка: Станислав Костадинов

Червенобрежкият „Партизан” загуби от гостуващия „Академик”

Червенобрежкият „Партизан” допусна домакинска загуба в среща от 2-ия кръг от първенството на Северозападната „В“ група, съобщават от www.plevensport.eu. Момчетата на Григор Петков загубиха минимално с 0:1 от гостуващия „Академик” (Свищов). Двубоят бе равностоен, като и двата отбора се опитваха да стигнат до голови ситуации през първото полувреме, но до по-сериозни положения пред вратите така и не се стигна. След почивката домакините се поизмориха и логично по-опитните „студенти“ стигнаха до победно попадение. То падна в 75-ата минута, когато Георги Колев оползотвори хубаво центриране от фланга и донесе трите точки на тима на „Академик”. До края червенобрежани се опитаха да изравнят, но безуспешно.
Така след първите два кръга от шампионата „Партизан” заема осмото място във временното подреждане с актив от 3 точки, след победа над „Вихър” (Славяново) и поражение от „Академик”. Следващият 3-ти кръг отборът от Червен бряг ще има визита в Севлиево, където ще се изправи срещу местния едноименен тим, който до момента няма точка и отбелязан гол. Срещата по програма трябва да се играе на 30 август (неделя) от 18.00 часа.