Начало / Последни новини / ХК Полюс с две загуби в Горна Оряховица

ХК Полюс с две загуби в Горна Оряховица

Плевенският ХК Полюс записа две загуби в третия есенен кръг от хандбалното първенство на Зона Мизия за юноши до 16 години. Турнирът се проведе в Горна Оряховица, а плевенчани отстъпиха на двата домакински съперника. В първата среща се изправиха срещу Локомотив. Двубоят започна изключително оспорвано, кто през цялото първо полувреме никой не успя да вземе превес – 6:6. След почивката обаче „железничарите“ успяха да измъкнат победата с 15:11.

По идентичен сценарий се разви и мача на Полюс с Раховец. Първата част беше напълно равностойна, като топката влезе по 10 пъти в двете врати. През второто полувреме обаче плевенчани реализираха 8 гола, а съперникът им двойно повече.