Начало / Последни новини / ХК Дунав /Белене/ с две загуби в Ловеч

ХК Дунав /Белене/ с две загуби в Ловеч

Дунав /Белене/ завърши годината на четвърто място в хандбалното първенство на зона Мизия за момичета до 11 години. Това е равносметката на крайдунавския тим след третия турнир, който се проведе в Ловеч. В него малките беленчанки записаха две поражения. В първия мач ги надиграха връстничките им от габровския Бъки с 10:6. На полувремето резултатът беше 5:2 за победителките в срещата. В другия двубой Дунав въобще не успя да се противопостави на Етър 64. Това се усети още след първото полувреме, когато хандбалистките от Велико Търново водеха с 6:0. Те не допуснаха да им вкарат гол и след почивката, когато забиха още осем попадения за окончателното 14:0.

Снимка: vreme2001.wordpress.com