Начало / Последни новини / Хандбалният Спартак падна от Етър 64 след силно второ полувреме

Хандбалният Спартак падна от Етър 64 след силно второ полувреме

Плевенският Спартак загуби във Велико Търново от местния Етър 64 с 32:38. Двубоят е от 11-ия кръг на А републиканска хандбална група за жени. През първото полувреме селекцията на Йонко Вутов не успя да се противопостави успешно на „болярките“. Почивката дойде при 23:14 за тима на домакините. След нея плевенчанки бяха по-добрия отбор. Не успяха обаче да стопят целия пасив и завършиха срещата като победени. След този кръг Спартак е шести, а търновлийки вече са втори.