Начало / Последни новини / Хандбалният Спартак загуби от Поморие

Хандбалният Спартак загуби от Поморие

Спартак загуби от едноименния тим на град Поморие с 19:29 в залата на Медицински университет – Плевен. Двубоят е от 12-ия кръг на А републиканска хандбална група за жени. Заслужена победа за гостенките. През първото полувреме плевенчанки поддържаха интригата. В края му изоставаха с 4 гола – 6:10. Втората част бе по-резултатна. Хандбалистките на Поморие бяха по-добри и увеличиха разликата на 10 гола. При същото съотношение завърши и мача в крайморския град от 5-ия кръг на първенството. Тогава плевенския тим отстъпи с 20:30.