Начало / Последни новини / Хандбалният Спартак загуби от вицешампиона

Хандбалният Спартак загуби от вицешампиона

Плевенският Спартак не успя да спечели първата си домакинска среща от първенството на А републиканска хандбална група за жени. В двубой от втория кръг го победи вицешампиона Шумен 98 с 22:16. Домакините започнаха плахо, позволявайки на съперника да вземе превес в резултата. Така в края на първото полувреме Спартак изоставаше с пет гола – 7:12. След почивката плевенчанки преодоляха напрежението и бяха напълно равностойни на противника. Този развой обаче бе благоприятен за шуменската селекция, която записа втора победа от началото на сезона. За Спартак това бе втора загуба, след като в първия кръг ги победи шампиона Бъки в Габрово.