Начало / Последни новини / Хандбалният Спартак загуби от „болярки“

Хандбалният Спартак загуби от „болярки“

Плевенският Спартак падна от гостуващия му Етър 64 /Велико Търново/ с 18:30. Двубоят е от четвъртия кръг на А републиканска хандбална група за жени. Домакините започнаха плахо и в края на първото полувреме изоставаха с 10 гола – 8:18. След почивката преодоляха напрежението и бяха напълно равностойни на противника. Този развой обаче бе благоприятен за селекцията на „болярките“, която поддържаха добър аванс до последния съдийски сигнал и взеха победата. За дебютантът в групата Спартак това е четвърто поражение от началото на сезона.

Снимка: ХК Спартак Плевен – фейсбук