Начало / Последни новини / Хандбалистките на Спартак с тежко поражение в Плевен

Хандбалистките на Спартак с тежко поражение в Плевен

Спартак загуби от едноименния тим на Свиленград с 18:37 в залата на Медицински университет – Плевен. Двубоят е от десетия кръг на А републиканска хандбална група за жени. Слабото първо полувреме доведе до поражението. Плевенчанки бяха неузнаваеми, допускайки 20 гола във вратата си, а едва 3 пъти завършиха успешно атаките. След почивката играта бе равностойна. Този развой обаче бе благоприятен за свиленградския състав, който поддържаше добър аванс до последния съдийски сигнал и взе победата.