Начало / Последни новини / Хандбалистите на Левски с поражение от Локомотив /ГО/

Хандбалистите на Левски с поражение от Локомотив /ГО/

Едноименният тим на град Левски загуби от Локомотив /Горна Оряховица/ с 30:45. Двубоят е от 16-ия кръг на мъжката хандбална А група. Това е втората среща между съперниците от началото на първенството. В 7-ия кръг „железничарите“ биха с 36:30.  За разлика от тогава, сега левскарите въобще не успяха да се противопоставят. Това се отнася най-вече за първото полувреме, когато съперника доминираше тотално и на почивката имаше аванс от 15 гола – 27:12. Комфортната преднина позволи на локомотивци да намалят оборотите. Така втората част стана почти равностойна. Преднината от 15-те попадения обаче се запази до последния съдийски сигнал. След този мач Левски остана на осмото място с актив – 3 победи, 12 загуби и 6 точки.