Начало / Последни новини / Хандбалистите на Левски паднаха от лидера

Хандбалистите на Левски паднаха от лидера

Едноименният тим на град Левски загуби от варненския Локомотив с 26:39. Двубоят е от 11-ия кръг на мъжката А група. Това е втората среща между съперниците от началото на първенството. Във 2-ия кръг варненци спечелиха с 40:23. Очакван бе сегашния успех за тима от морския град, който продължава с пълен актив – 10 победи от 10 мача. Заслужена победа за Локо, който контролираше събитията на терена. През първото полувреме левскарите поддържаха интригата, като в края му изоставаха с 5 гола – 14:19. След почивката обаче не успяха да заличат пасива. Варненци дори увеличиха разликата почти двойно. След този мач Левски остана на осмото място с актив – две победи, осем загуби и четири точки.