Начало / Последни новини / Хандбалистите на Левски загубиха от габровци

Хандбалистите на Левски загубиха от габровци

Едноименният тим на град Левски падна от Чардафон /Габрово/ с 30:38. Двубоят е от 17-ия кръг на мъжката хандбална А група. Това е втората среща между съперниците от началото на първенството. В 8-ия кръг габровци спечелиха с 37:26. Подобно на онзи мач и сега габровци бяха по-добри и заслужено победиха. Левскарите опитаха да бъдат равностойно и до голяма степен успяваха. На почивката изоставаха с четири гола – 14:18. През втората част хандбалистите на Чардафон отново имаха превес и не само не позволиха обрат, но и удвоиха съотношението в резултата. След този мач Левски остана на осмото място с актив – 3 победи, 13 загуби и 6 точки.