Начало / Последни новини / Хандбалистите на Левски загубиха оспорвана битка с Осъм

Хандбалистите на Левски загубиха оспорвана битка с Осъм

Едноименният тим на град Левски падна от ловешкия Осъм с 30:34 в отложен мач от 10-ия кръг на мъжката хандбална А група. За разлика от първия двубой помежду им /36:18 за Осъм/ сега левскарите бяха напълно равностойни на съперника си. Те обаче не започнаха добре срещата и през цялото първо полувреме ловешкия тим контролираше всичко на терена. На почивката ловчанлии водеха със седем гола – 18:11. През втората част левскарите бяха по-добри. Въпреки че се доближиха максимално до съперника не успяха да заличат пасива в резултата. След този мач Левски остана на осмото място с актив – 3 победи, 14 загуби и 6 точки.