Начало / Последни новини / Футбол 11: ФК Спартак 1919 спечели дербито на Плевен

Футбол 11: ФК Спартак 1919 спечели дербито на Плевен

Футболистите на ФК Спартак 1919 победиха с 4:0 съгражданите си от ОФК Спартак в дербито на Плевен. Двубоят бе от шестия кръг на зоналното първенство за деца – Футбол 11. Селекцията на Емил Цветанов спечели заслужено с оглед на показаното от двата отбора. Футболистите му поведоха още в 5-ата минута. Въпреки превеса, който имаха през цялото време нов гол не падна до почивката. След нея обаче интригата бързо бе премахната. В 33-ата минута стана 2:0. След още три минути резултата вече беше категоричен. В 47-ата минута пък бе фиксирано окончателното 4:0. Играчите на ФК Спартак 1919 изпуснаха още положения за гол. Така те запазиха лидерската си позиция в класирането, продължавайки без загуба от началото на сезона.

Снимка: ФК Спартак 1919 /Плевен/ – фейсбук