Начало / Последни новини / Футбол 11: Тежко поражение за ОФК Спартак във Велико Търново

Футбол 11: Тежко поражение за ОФК Спартак във Велико Търново

Плевенският ОФК Спартак загуби във Велико Търново от местния Етър с 0:6. Двубоят бе от 4-ия кръг на зоналното първенство за деца – Футбол 11. Противно на крайния резултат плевенчани изиграха едно добро първо полувреме. В него никой не успя да вземе превес, липсваха и головите ситуации. Домакините създадоха една и я оползотвориха – 1:0.

След почивката малките „боляри“ тотално надиграха връстниците си от Спартак. Освен петте гола, пропуснаха да вкарат и още. Плевенчани също имаха две добри възможности, но не стигнаха до почетно попадение.