Начало / Последни новини / Първо място по медали за КБИ „Петромакс“ от турнира „Купа Плевен 2017“

Първо място по медали за КБИ „Петромакс“ от турнира „Купа Плевен 2017“

Близо 300 състезатели от клубове от България, Румъния, Турция и Сърбия мериха сили в  Международния турнир по карате за деца, младежи и кадети „Купа Плевен 2017“. Лъвчетата на КБИ „Петромакс“ защитиха първото място на клуба в крайното комплексно класиране по медали от състезанието с 9 златни, 10 сребърни и 8 бронзови медала. След домакините на второ място се класира Софийския КК „Никон“, третото място е  за КК „Шурикен“ и 4-ти в класирането по медали остана румънският карате клуб „Контакт”.

Треньорите на Петромакс – Русалин Русалинов, Десислава Лачовска, Маргарит Попов и Ивайло Петков са доволни от представянето на лъвчетата на Купа Плевен – както на малките, така и на големите. Състезателите вече започнаха подготовката си за Националната Купа по карате за всички възрастови групи, която ще се проведе на 15 и 16 октомври в Габрово.