Начало / Последни новини / Футбол 11: ОФК Спартак с категоричен успех над Янтра 1919

Футбол 11: ОФК Спартак с категоричен успех над Янтра 1919

Плевенският ОФК Спартак победи Янтра 1919 /Габрово/ с 3:0. Двубоят бе от седмия кръг на зоналното първенство за деца – Футбол 11. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Селекцията на Илия Войнов доминираше през цялото време и пропусна да реализира още толкова. Интригата изчезна още до почивката. В 7-ата минута спартаковци вече имаха гол аванс. Около четвърт час по-късно стана 2:0. В 27-ата минута бе фиксирано категоричното 3:0. До почивката домакините пропуснаха още две чисти положения. След нея продължиха да мачкат съперника, но не успяха да вкарат повече. Гостите не застрашиха нито веднъж отсрещната врата.