Начало / Последни новини / Футболният Спартак (Плевен) и Ботев (Гълъбово) завършиха 0:0 в Ловеч

Футболният Спартак (Плевен) и Ботев (Гълъбово) завършиха 0:0 в Ловеч

Спартак (Плевен) и Ботев (Гълъбово) не си вкараха гол – 0:0 пред стотина зрители на градския стадион в Ловеч. Двубоят е от четвъртия кръг на Втора професионална футболна лига. Така и двата отбора продължават без победа в първенството. Стана равностойна битка с малко голови положения. През първото полувреме футболистите от Гълъбово повече владееха топката, но по-сериозните опасности бяха пред вратаря им Диян Вълков. Най-чистото положение за плевенчани пропиля Христо Тодоров. След почивката треньорът на Спартак – Красимир Бислимов засили нападателната мощ с Андриян Димитров и Преслав Антонов. Именно последният изпусна да вкара с глава през празната врата. Имаше и положение за дузпа пред Диян Вълков, но рефера Петър Кузев не я свири. После той остана безмълвен и при идентична ситуация пред отсрещната врата. Накрая Андриян Димитров не успя да завърши с попадение добра атака на плевенския тим.