Начало / Последни новини / Футболният Спартак загуби от Локомотив в София

Футболният Спартак загуби от Локомотив в София

Плевенският Спартак падна в София от местния Локомотив с 0:1. Двубоят е от петия кръг на Втора професионална футболна лига. Секунди преди почивката столичани изпълниха корнер, плевенски защитник изби центрираната топка, но с шут по тревата Димитър Георгиев я насочи в мрежата зад Станислав Антонов. Гостите се представиха прилично през първото полувреме. Успяха да неутрализират набезите на „железничарите“, имаха и шансове да открият резултата, но Преслав Антонов и Петър Тончев ги проиграха. През второто полувреме и двата отбора не намериха верния път към вратите.