Начало / Последни новини / Футболистите на Ювентус (Малчика) отново без победа на контролите

Футболистите на Ювентус (Малчика) отново без победа на контролите

Футболистите на Ювентус (Малчика) отново не успяха да стигнат до първата си победа в серията от контролни мачове преди старта на новия сезон в Северозападната „В“ група. За това информират от плевенския сайт www.plevensport.eu. Вчера тимът на Радослав Йорданов беше много близо до успех при гостуването на Павликени, но домакините изравниха от дузпа в продължението на двубоя за крайното 2:2. Срещата започна добре за павликенци, които поведоха в 11-ата минута чрез Петър Андреев. Играчът на домакините изскочи от дълбочина и остана сам срещу Димитър Височков, след което го преодоля и реализира за 1:0. Четири минути по-късно Ювентус изравни, като Пепо Петров отправи силен нисък удар от границата на наказателното поле и вкара хубав гол. Последва пропуск на Николай Генов от гостите преди да дойде 28-ата минута, когато Генов и Тони Панков направиха двойно, като последният излезе сам фронтално срещу вратаря на Павликени и го матира за втори път в мача – 1:2.