Начало / Последни новини / ФК Спартак 1919 удари Нефтохимик

ФК Спартак 1919 удари Нефтохимик

Децата на плевенския ФК Спартак 1919 победиха Нефтохимик в Бургас с 2:0. Двубоят бе от международния футболен турнир „Звездичка – Колония къп“ при родените 2004 година. Плевенчани контролираха всичко на терена и не позволиха на домакините нито веднъж да застрашат вратата им. Пропуснаха да открият резултата още след една от първите си атаки, когато нападател се измъкна сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее. В 10-ата минута обаче състезател на Спартак надбяга бранител, финтира вратаря и насочи топката в мрежата. След почивката имаше още ситуации пред вратата на бургазлии. Малко преди края плевенчани реализираха дузпа за окончателното 2:0.