Начало / Последни новини / ФК Спартак 1919 с категорична загуба от Бдин

ФК Спартак 1919 с категорична загуба от Бдин

Детският отбор на ФК Спартак 1919 загуби с 0:3 в Плевен от Бдин /Видин/. Двубоят бе от 14-ия кръг на Елитна група U-15 – зона Велико Търново. Без доста от титулярите си и с нова двойка централни защитници, домакините не успяха да се противопоставят на съперника. Първата голова възможност бе пред видинската врата, но остана нереализирана. Видинчани изковаха успеха за малко повече от четвърт час до почивката. В 14-ата минута бърза атака доведе до откриване на резултата. Малко след това топката за втори път спря в мрежата на плевенчани. Всичко приключи в 32-ата минута с третото попадение за бдинци. След почивката мача се доигра спокойно.