Начало / Последни новини / ФК Спартак 1919 с категоричен успех в Трявна

ФК Спартак 1919 с категоричен успех в Трявна

Детският тим /родени 2003-2004 година/ на плевенския ФК Спартак 1919 победи в Трявна едноименния състав с 3:0. Двубоят бе от 25-ия кръг на футболното първенство на подзона Велико Търново. Домакините трябва да са доволни от приличната загуба, защото съперникът им пропусна да бие с двуцифрен резултат. Почти през целия мач те не напуснаха половината си, съсредоточавайки целия си потенциал да опазят вратата си. Успяха през първото полувреме, въпреки че го сториха с много късмет, защото противника пропиля дузина голови положения. След почивката за плевенчани в игра влязоха по-малките и именно с техни голове бе изкована победата. Тревненската крепост рухна в 47-ата минута, когато Преслав Георгиев засече пас отдясно за 1:0. Малко след това Ерик Атанасов оползотвори подаване на съотборник и топката за втори път спря в мрежата. Точка на спора постави Васил Тошев с попадението си в 58-ата минута. До края спартаковци изтърваха да вкарат поне още пет пъти.