Начало / Последни новини / ФК Спартак 1919 разгроми Локомотив /ГО/

ФК Спартак 1919 разгроми Локомотив /ГО/

Плевенският ФК Спартак 1919 разби Локомотив /Горна Оряховица/ с 6:1. Двубоят бе от 4-ия кръг на зоналното първенство за деца – Футбол 11. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Резултата можеше и да е двуцифрен. Интригата изчезна още до почивката. Селекцията на Емил Цветанов вкара четири пъти и пропусна още толкова. Тоталното превъзходство накара треньора да даде почивка на тримата си най-добри футболисти. Заменилите ги също се представиха на ниво. Всяка атака на плевенчани всяваше паника у съперника. Топката спря още два пъти в мрежата на гостите. Вратарска грешка пък позволи на локомотивци да стигнат до почeтно попадение.