Начало / Последни новини / ФК Спартак 1919 отпадна за купата на БФС

ФК Спартак 1919 отпадна за купата на БФС

Плевенският ФК Спартак 1919 отпадна от футболния турнир за купата на БФС при децата след две загуби на осминафиналите от ЦСКА /София/. В първия мач преди седмица спартаковци паднаха с 0:4 в Плевен, а днес армейците ги биха с 6:0 в столицата и се класираха за следващия кръг.

Началото на срещата бе кошмарно за плевенчани на изкуствения терен в комплекса „Царско село“, тъй като домакините откриха резултата още в началните секунди. Малко след това топката за втори път спря в плевенската мрежа. В края на полувремето гостите вече имаха пасив от 4 гола. В началото на втората част „червените“ реализира други две попадения и после доиграха мача в спокойно темпо.