Начало / Последни новини / Успешно представяне на СКШ „Плевен ХХI” в турнира Купа Янтра

Успешно представяне на СКШ „Плевен ХХI” в турнира Купа Янтра

Състезателките на СКШ „Плевен XXI“  – Любомира Ленкова и Аделина Тодорова, спечелиха  Първа и Втора награда при момичетата в провелия се на 26 март турнир  за Купа Янтра във Верико Търново. Двете момичета  спечелиха отличията си със спечелени съответно 5,5 и 5 точки.

Бронз при 8-годишните заслужи Нора Рашева с натрупани 4 точки. Награди в групата на 8 -годишните получиха още Веселин Петров и Александър Георгиев, финиширали с по 4 т.  При 10 – годишните Алекс Борисов завърши пети с 5 т.

Кристиян Илиев и най- малкият състезател на клуба – Виктор Иванов,  завършиха турнира с актив от 3,5 т.

Победител в турнира с актив 6 точки от 7 възможни и носител на Купа Янтра ДНЕС до 10 г., стана състезателят на ШК Спартак Плевен XXI Кристиан Георгиев. Неговият съотборник Кристиан Милев спечели сребърния медал с 5,5 т. в същата възрастова група.