Начало / Последни новини / ТТС Лантенбах с Владимир Петков и Даниел Станчев е пети в Германия

ТТС Лантенбах с Владимир Петков и Даниел Станчев е пети в Германия

ТТС Лантенбах /Гумерсбах/ с плевенчаните Владимир Петков и Даниел Станчев завърши първия дял в мъжката Oberliga Herren NRW /четвърта дивизия/ на Германия по тенис на маса на пето място. Четири победи, едно равенство, четири загуби и 68:61 геймова разлика е равносметката на тима от деветте есенни кръга на първенството. За положителните резултати, очаквано най-много допринесе Владко, който е първа ракета на отбора. Даниел бе част от състава само в три срещи, а в останалите беше резерва.

Селекцията от Гумерсбах спечели всичките си домакински двубои. В гостуванията записа едно равенство и четири поражения.

ТТС Лантенбах е новак в Oberliga Herren NRW. /Участието си в групата заслужи, след като през миналия сезон спечели NRW-Liga 3./

Лидер в настоящия шампионат е BV Борусия II /Дортмунд/.