Начало / Последни новини / Триумф на Невяна Владинова в Испания

Триумф на Невяна Владинова в Испания

Три сребърни и един бронзов медал спечели плевенчанката Невяна Владинова в Гран при на Марбея /Испания/. Състезателката ни по художествена гимнастика направи много силно състезание, особено във финалите на отделните уреди. Неви зае четвъртата позиция в многобоя. На топка, лента и бухалки завърши на второ място. Трета стана с обръч. Плевенчанката предизвика фурор с бухалките, изигравайки най-сложното съчетание в турнира, за което получи десетка за трудност, а оценка и бе 19,100. За съчетанието си с топка Владинова бе оценена с 18,550 точки. Цялата зала скандираше името й по време на представянето и с лентата. В крайна сметка получи 18,200 точки и отново стана втора. Във финалите на обръч Невяна постигна 18,050 точки, които я класираха на третото място. Другата българка в състезанието – Катрин Тасева завърши на шеста позиция в многобоя.