Начало / Последни новини / Тежко поражение за Ювентус в Берковица

Тежко поражение за Ювентус в Берковица

1:7 претърпя Ювентус (Малчика) от Ком в Берковица. Двубоят е от втория кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Събитията през първото полувреме не предвещаваха подобен катастрофален финал за гостите. Скоро след началния съдийски сигнал Александър Соколов матира вратаря Васил Тодоров. Отговорът на футболистите от Малчика не закъсня и в 12-ата минута равенството бе факт – 1:1. Георги Цветанов отново даде аванс на Ком с попадението си в 19-ата минута. Въпреки надмощието си играчите от Берковица така и не успяха отново да преодолеят Тодоров. Това все пак се случи след почивката. В 50-ата минута Соколов се разписа за втори път – 3:1. Четвърт час по-късно точен бе и Пламен Ненов. За броени секунди един след друг по веднъж реализира Мартин Михайлов и Гълъб Герасимов. Накрая вкара и юношата Иво Апостолов.

Съставът на Ювентус: 12. Васил Тодоров, 6. Владимир Владимиров, 8. Любомир Петров, 15. Любомир Йозов /капитан/, 10. Мариян Маринов, 14. Росен Петков, 16. Станислав Вълев, 18. Мирослав Михайлов, 19. Кристиян Коев, 17. Николай Генов, 9. Сергей Стефанов.